Choď na obsah Choď na menu
 


Liečiteľstvo

Liečiteľstvo

 Toto je skutočne téma na veľké písanie. Skúsim Vám v skratke povedať o čo sa vlastne jedná.  Nie je to v dnešných časoch nič zvláštne, pretože liečiteľov je aj na Slovensku viac než dosť.Image Určite ste sa s týmto slovom stretli.

Je to niečo čo sa dá len veľmi ťažko opísať, alebo definovať, pretože je to druh energie, ktorú čerpáme z „univerza“. Je to energia, ktorá má podľa toho od koho ju z univerza berieme rôzne druhy farieb. Je medzi nami dosť jednotlivcov, ktorý ju vďaka svojej rozvinutej šiestej čakre vidia. Pri liečení, keď sa klient sústredí, vie precítiť prúdenie tejto energie. Každý berieme energiu z toho istého zdroja, no nie všetci tými správnymi cestami. To najlepšie posúdi klient sám, keď odchádza od liečiteľa.

    Ak sa napojíme na svoje vyššie JA, zistíme, že sme všetci zdrojom svetla a pomoci. Ja som začal túto cestu do vnútra  prehlbovať.

    Chcem Vám povedať, že nie vždy musí byť klient po liečení spokojný, pretože niekedy musí liečiteľ odstrániť choroby, ktoré sú v danom organizme ťažšie, o ktorých klient zatiaľ  nemusí ani vedieť, preto ho prekvapí, že nemá  odstránenú chorobu s ktorou prišiel. Na konci týchto pár riadkov, by som Vás chcel upozorniť pred liečiteľmi, ktorí Vám povedia, aby ste vysadili lieky čo užívate, alebo prestali chodiť k lekárovi. Verte že každý má dôležité poslanie tu na Zemi, liečiteľstvo je takisto ako doplnok. V kombinácii s lekárskou vedou dokáže zvládnuť viac.

 

 

 Spoznávam Lásku Večnej Dokonalosti,
prijímam ju v svojom chráme
na svojej ceste a v svojom poslaní.

 Láska Večnej Dokonalosti je prítomná vo mne,
spoznávam ju v svojom chráme,
na svojej ceste a v svojom poslaní.

 Láska Večnej Úplnosti prichádza do môjho chrámu
v oslave sviatku Večnej Dokonalosti
A príchodu úsvitu jej Lásky.

Image